pühapäev, 1. mai 2011

Külade ühist volbriõhtut peeti juba viiendat korda!

Kui mina laupäeva hommikul silmad lahti tegin ja kardina eest lükkasin, olid taevas väga tumedad ja ähvardavad pilved. Ilmataat oli siiski sõbralik ja puhus õhtuks kõik pilved minema, nii et volbriõhtu väljakuulutatud alguseks kell 19 oli taevas selge. Tuul oli siiski nii tugev, et loobusime mõttest süüdata suur lõke ning piirdusime tillukese grillimislõkkega.
Rahvast kogunes meie külade kohta täitsa parasjagu, mitte väga vähe, mitte aga ka palju. Esindatud oli Lutsukülast Jõgise, Alansilt Otti ja Vainu, Kirivallast Tõnu, Hinnuansu, Kaskemäe majapidamised. Aga meil oli ka külalisi Habajalt ja Lööralt. Eriliselt tore oli, et meil oli väga palju lapsi, kes kõik olid päris kõvasti vaeva näinud kostüümide disainimisega, isegi luuad olid valmis ehitatud! Siiralt väga hea meel oli ka selle üle, et meil oli ka mitmeid noori, kes olid kohe valmis enda peale võtma ägedaima kostüümi valimise korraldamise! Tuleb tunnistada, et see on olnud minu salasoov - et külaplatsi üritustel tunneks end hästi erinevad põlvkonnad. Et oleks lapsi ja noori, kes oleks valmis ka ise korraldamisel kaasa lööma, sest ainult nii on meie külaplats ja ühisüritused ka tegelikult jätkusuutlikud :) Kahju on vaid sellest, et peale Haraldi ei olnud mitte ühtegi pensionäri. Varasematel aastatel on nende esindus küll üpris arvukas olnud.


Kõige ägedam suur nõid.Kõige ägedamad väikesed nõiad. Väiksemad lapsed jäid vist õhtuga kõikse rohkem rahule. Küll oli ringijooksmist, küll kiikumist, küll tantsimist.Noored kiigel. Rohkem pilte panen üles meie FB lehele.

Kommentaare ei ole: