teisipäev, 1. september 2009

1.september

Täna käisime Harmi koolis kooliaasta avaaktusel. Harmi kooli saal oli esimesel septembril rahvast täis ning esimesse klassi astujaidki tervelt kaheksa. Harmi kool, mille püsimajäämine oli aasta algusest suure küsimärgi all, on meie piirkonna laste kool, mistõttu elasime siin Harmi kooli saatusele kaasa ning tundsime siirast rõõmu tänase avaaktuse üle.
Soovime toredat kooliaastat Harmi kooliperele! Palju edu endisele Harmi direktorile ja aasta õppija 2009 Sirjele, kelle kohta üks Harmi õpetaja on märkinud, et "Sirje on suutnud meie maja inimesed ühise eesmärgi nimel tööle panna", kes jätkab Jüri Gümnaasiumis! Palju edu ja kordaminekuid ka Harmi kooli uuele direktorile Tiiu Jalgile! Kindlasti on kindel tunne Harmi kooli juhtida teadmisega, et piirkonna inimeste toetus Harmi kooli jätkamisele on tugev.

Harmi kooli saal avaaktusel. Kui palju on koole, kus mõisasaalis köeb kamin ja laes säravad lühtrid?


Esimese klassi lastest kolm on Alansilt Otti Asta lapselapselapsed :)Sellest sügisest on ka meie perel tihedam side Harmi kooliga, mistõttu võib siin veebis ilmselt ka edaspidi Harmi mõisakooli kohta mõne uudise.

Kommentaare ei ole: