pühapäev, 3. august 2008

Kirivalla Kiigela - esimesed talgud

Infotunnil leppisime kokku, et esimesed talgud teeme kas 2. või 3.augustil. Et planeeritud tööde jaoks polnud mõtet väga suurt rahvast kokku ajada, helistasin need inimesed üle, kes ka infopäeval kohal olid. Ja olgugi, et igaühel on ju oma kodus terve rida toimetusi ootamas, tulid kohale kõik, kellele helistasin, kes just ei pidanud kuskile ära sõitma. SUUR AITÄH! Väga positiivne algus on tehtud :)
Kell 12 oli kogunemine ning esimese asjana vaatasime üle Jaani poolt valmis meisterdatud esimese laua ja pinkide komplekti, mille kohta Jaan tagasihoidlikult kohmas, et tea kas see üldse sobib. Ning mille kohta kõik kohalolijad siirast vaimustust väljendasid - et täitsa üle küla värk! Võrreldes pildiga tuleb laud tegelikult ühe palgi võrra kõrgemale, muidu ei mahu jalad hästi ära.


Rahvas kogunemas lauamaterjalihunniku juures.


Joel leidis miski päris suure sitika.


Kemmergu asukoht on otsustatud. Nüüd vaja tegutsema asuda.

Siia tuleb lõkkease. 50m kaugusele kõrval asuvast hoonest, nagu kord ja kohus.


Naiste panus - kakkuda vallist juurikaid ja noppida põllult suuremad kivid ära.


Töö kemmergu kallal edeneb.


Mardi armsad kaksikud Oliver ja Olivia.


Väiksed naasklid katavad kõrvad kinni, kui onu Andres mootorsaega tegutsema hakkab.Andres ja Einart kemmergu põhjaraami ehitamas.


Enno oli tõbisena ka kohal ja lõi ka kaasa.

Joel


Einer

Andres


Heugenie


Heldur


Kemmergut päris valmis ei saanud - raami sai enam-vähem paika, eks mõnel õhtul või järgmisel nädalavahetusel tuleb edasi nikerdada. Täna peaks tulema kopamees ja siis saab naistega võtta plaani nõlvade lõpliku korrastamise.

Kommentaare ei ole: